Zapraszamy na webinar!

„Jak polskie technologie środowiskowe mogą realizować ekologiczną agendę w miastach?” – to główne pytanie na które postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania otwartego z nowymi Laureatami VIII edycji programu GreenEvo, który promuje polskich przedsiębiorców oferujących nowoczesne technologie środowiskowe.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządów, mediów i wszystkich zainteresowanych na webinar, który odbędzie się 24 czerwca 2020 r., w godz. 11.00 – 12.30. Czekamy na Was pod linkiem: https://ministerstwosrodowiska.webex.com/ministerstwosrodowiska/j.php?MTID=m94364c777c7368ede963921d614edf82 .

Podczas spotkania opowiemy o idei wspierania polskich samorządów poprzez wprowadzanie ekologicznej polityki miejskiej. W panelu eksperckim przybliżymy polskie, innowacyjne rozwiązania środowiskowe wyłonione w VIII edycji programu Ministerstwa Klimatu pt. GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii. Eksperci reprezentujący nowo wybranych Lauratów konkursu podzielą się swoją wiedzą i najnowszymi rozwiązaniami z obszarów: elektromobilności, oczyszczania wody, gospodarki odpadami i efektywności energetycznej.

Kiedy: środa, 24 czerwca 2020 r., godz. 11.00 – 12.30

Gdzie: Webex – spotkanie online dostępne tutaj.

Pełną agendę spotkania załączamy do pobrania poniżej.

Do zobaczenia!                        Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

– Udział w webinarium jest jednoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie udostępnienia nagrania audiowizualnego z webinarium na stronie projektu www.greenevo.gov.pl
– Administratorem  danych osobowych uczestników webinarium jest Minister Klimatu, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa.
– Z Inspektorem Ochrony Danych  można skontaktować się pod adresem e-mail: inspektor.ochrony.danych@klimat.gov.pl.
– Dane osobowe uczestników będziemy przetwarzać wyłącznie w celu działań informacyjno-promocyjnych do projektu GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii.
– Dane osobowe powierzymy (udostępnimy) podmiotom, które w naszym imieniu obsługują informatycznie usługę.
– Dane osobowe będziemy mogli przetwarzać wyłącznie na podstawie zgody.
– W dowolnym momencie można cofnąć zgodę poprzez przesłanie stosownej informacji na adres e-mail: greenevo@klimat.gov.pl.
– Dane osobowe będziemy przechowywać przez okres publikacji nagrania z webinarium na stronie projektu lub do momentu wycofania zgody.
– Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Nie wymagamy podania jakichkolwiek danych osobowych od uczestników webinarium. W przypadku ich dobrowolnego podania lub udostępnienia wizerunku przez uczestnika podczas webinarium, dane te znajdą się w nagraniu audiowizualnym.

Uczestnikom webinarium, przysługuje prawo do:

a) dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,
b) sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,
c) ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych,
d) usunięcia swoich danych osobowych,
e) wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Skip to content