NMG Sp. z o.o.

NMG Sp. z o.o.

NMG Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy jest liderem w Polsce w dostarczaniu profesjonalnych systemów informatycznych wspomagających racjonalne zarządzanie gospodarką energetyczną w przedsiębiorstwach. Oferowane systemy zapewnią naszym Klientom kontrolę bieżącego zużycia mediów energetycznych, w tym energii elektrycznej, gazu, wody, sprężonego powietrza, pary wodnej etc. Dzięki naszym rozwiązaniom będziecie Państwo w stanie prognozować zużycie energii oraz zarządzać procesami w firmie tak, aby zapewnić jak najbardziej racjonalne i oszczędne gospodarowanie wydatkami energetycznymi. 

W skład firmy NMG wchodzi kompetentny zespół pracowników, którzy przez ostatnich kilkanaście lat stali się ekspertami w realizacji złożonych projektów z dziedziny wspomagania gospodarki mediami energetycznymi. NMG realizuje projekty na terenie całej Polski i poza granicami kraju. 

NMG oferuje zarówno gotowe rozwiązania przeznaczone do szybkiego wdrożenia jak i takie, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dla tych z Państwa, którzy nie chcą inwestować we własną infrastrukturę informatyczną, NMG oferuje model usług zarządzania gospodarką energetyczną przedsiębiorstwa w formule outsourcingu.

Skip to content