PROMAR wśród najlepszych firm w Europie

Dnia 29 maja kapituła konkursu European Business Awards, ogłosiła, że PROMAR Sp. z o.o., lider na rynku w zakresie optymalizacji zużycia mediów energetycznych w budynkach, reprezentować będzie Polskę, jako krajowy finalista w prestiżowym konkursie European Business Awards 2012/13 w kategorii środowisko i zrównoważony rozwój.

Firma pokonała silną konkurencję (w tym roku analizie poddano 15 tys. firm z wszystkich krajów Europy) i jako jeden z pięćdziesięciu krajowych finalistów rywalizować będzie o tytuł krajowego czempiona w następnej rundzie konkursu. Ostateczne ogłoszenie wyników odbędzie się w kwietniu 2013 roku.

Jesteśmy dumni, że nasza wieloletnia praca nie tylko w zakresie rozwoju biznesu, ale również związana z realizacją misji społecznej odpowiedzialności biznesu i działania na rzecz zrównoważonego rozwoju zostały docenione przez kapitułę konkursu. W chwili obecnej rozwijamy działalność również na rynkach zagranicznych, dlatego też podwójnie cieszymy się z wyróżnienia, które pozwoli nam jeszcze lepiej promować naszą markę na rynku europejskim – komentuje Bartosz Marciniak, Prezes Zarządu.

Konkurs European Business Awards to niezależny program zaprojektowany, aby rozpoznawać i promować doskonałość najlepszych praktyk i innowacji w europejskim środowisku biznesowym. Konkurs jest otwarty dla dużych, średnich i szybko rozwijających się małych przedsiębiorstw reprezentujących wszystkie sektory i kraje w całej Europie. Konkurs podkreśla i promuje przykłady osób i organizacji, które osiągają bardzo dobre wyniki w wielu różnych dziedzinach – od troski o środowisko do koncentracji na kliencie – które wyróżniają je, jako liderów w Europie.