GreenEvo na targach POLEKO w Poznaniu

Tegoroczne targi ochrony środowiska POLEKO przyciągnęły do Poznania ponad 770 wystawców z Polski oraz z zagranicy. Zespół GreenEvo także wziął udział w wydarzeniu!

W trakcie czterech dni targowych (22-25 listopada) stoisko GreenEvo zainteresowało wielu odwiedzających. Wydarzenie było okazją do spotkania się z przedsiębiorcami oraz instytucjami z branży ochrony środowiska.

Na naszym stoisku dotychczasowi laureaci projektu GreenEvo zorganizowali kilka spotkań biznesowych, w trakcie których dyskutowano na temat zastosowania innowacyjnych zielonych technologii u potencjalnych klientów.

Podczas trwania wszystkich dni wystawienniczych zaprezentowaliśmy dotychczasową 30-stkę technologii biorących udział w projekcie, które promowaliśmy wyświetlając filmy o naszych liderach branży ochrony środowiska. Dodatkowo vis a vis stoiska GreenEvo można było podziwiać galerię zdjęć wszystkich laureatów projektu i zapoznać się z korzyściami płynącymi z przystąpienia do projektu.

Na stoisku zespół GreenEvo udzielał merytorycznych informacji na temat warunków udziału w projekcie, jak i promowanych zagranicą technologii. Prezentowano także broszury GreenEvo zawierające opisy laureatów projektu 2010 i 2011 w trzech wersjach językowych, jak i wręczano zainteresowanym uczestnikom targów raporty GreenEvo o rynkach zagranicznych i perspektywach zielonej ewolucji oraz drobne upominki.

Poniżej można obejrzeć zdjęcia z udziału GreenEvo w targach POLEKO.