GreenEvo na misji w Austrii

2 grudnia 2013 czworo Laureatów GreenEvo wraz z p. Janem Kuligiem wyruszyli do Austrii, gdzie uczestniczyli w dwóch wydarzeniach zorganizowanych przez Austriacką Izbę Gospodarcza i Izbę Gospodarczą Górnej Austrii. 3 grudnia od 10:00 trwała konferencja w ramach Forum Gospodarczego „Polska”. Wiedeńska siedziba izby austriackiej wypełniła się przedstawicielami biznesu austriackiego i polskiego.

Wszyscy dzielili się swoją wiedzą i uwagami w sprawie perspektyw rozwoju polskiej gospodarki, i możliwościach współpracy między partnerami z obu krajów., zwłaszcza w świetle nowej perspektywy budżetowej UE. Ostatni panel był poświęcony rynkowi zielonych technologii. Prezentacja projektu i Laureatów wzbudziła nieskrywany podziw wśród obecnych. Po konferencji organizatorzy zaplanowali rozmowy B2B.
Okazją do kontynuowania rozmów był „Dzień Polski” w Linz, którego głównym punktem była międzynarodowa giełda biznesowa z udziałem firm polskich i austriackich. Po jego zamknięciu, polska delegacja wróciła do Warszawy.